Instagram sabitlenmiş gönderiler özelliğini test ediyor

Şu anda sırf birtakım Instagram kullanıcılarına test kapsamında sunulan özellik, kullanıcıların profil ızgaralarının üst kısmındaki muhakkak gönderileri sabitlemesine imkan tanıyor.

Windows 11’de “tanrı modu” bulundu: Pekala ne işe yarıyor?

1 gün evvel eklendi

Twitter‘da sabitlenmiş tweet’ler yahut TikTok‘ta sabitlenmiş görüntüler üzere, profilin üst kısmındaki ferdî Instagram gönderilerinin vurgulanması, içerik oluşturucuların, takipçilerin onu bulmak için geçmiş gönderileri aşağı kaydırmasına gerek kalmadan içeriğe dikkat çekmesine imkan tanıyacak.

Yeni bir reklam alanı olabilir

Instagram, kullanıcıların profil ızgaralarının üzerinde, kıssalarını vurgulamalarına zati müsaade veriyor ve içerik oluşturucular çoklukla bu özelliği Soru-Cevap, kaynaklar, öne çıkanlar ve daha fazlası üzere tanınan içerikleri düzenlemek için kullanıyorlar.

Sabitlenmiş gönderiler test evresini geçerse, trend ve sponsorlu içerikler oluşturma konusunda markalarla çalışan tanınan kullanıcılar için yeni bir cins dijital reklam alanı olabileceğini söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Instagram sabitlenmiş gönderiler özelliğini test ediyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.