Intel Arc A30M PRO iş istasyonlarına geliyor

Intel’in bu hafta yapacağı tanıtım ile harici ekran kartı serisinin birinci üyelerini sahneye çıkarması bekleniyor. Başlangıçta taşınabilir sistemlere yönelik Arc M modellerinin tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte iş istasyonları da hazır.

Intel Arc A30M PRO neler sunacak?

Olağanda Intel Arc A370M biçiminde isimlendirmeler kullanacak lakin iki rakamlı isimlendirmelerin de iş istasyonlarına yönelik olarak planlandığı anlaşılıyor. Dell şimdiden Intel Arc ekran kartlı iş istasyonu afişlerini hazırlamış.

Yeni Acer Swift X tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

6 gün evvel eklendi

Dell Precision 5470 için hazırlanan afiş Intel Arc A30M PRO ekran kartına işaret ediyor. NVIDIA A1000 4 GB ekran kartı ile birlikte sunulacak olan bu seçeneğin sonraki periyotta faal olacağı not düşülmüş.

14 inçlik bir ekrana sahip olan iş istasyonunda Alder Lake Core i9-12900H modeline kadar seçenekler mevcut. Şimdi Intel ekran kartının ne çeşit özellikler sunacağı bilinmiyor lakin 96 yahut 128 süreç kümesi şaşırtan olmaz.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Ekran Kartı Haberleri
  • Intel Arc A30M PRO ortaya çıktı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.