Intel Arc A350M birinci testler ümit verici


Intel’in büyük umutlarla hayata geçirdiği Intel Arc ekran kartı serisinin taşınabilir tarafa yönelik birinci üyeleri hoş işler başarıyor. Intel Arc A350M ekran kartı birinci testlerde ümit verdi. 

Intel Arc A350M performansı nasıl?

Samsung Galaxy Book2 Pro içerisinde yer alan Intel Arc 350M ekran kartının sentetik testleri Dynamic Tuning Driver açık ve kapalı olarak yapılmış. DTT bilhassa güç verimliliğini sağlamak ismine grafik ünitesi ve işlemcinin performansını kısabiliyor. Bu da oyunlara olumsuz tesir yapıyor. 

Intel Core i9-13900K işlemcisi detaylanıyor

1 gün evvel eklendi

Grafik ünitesini 2.2GHz hududuna çıkaran testlerde Intel ARC 350M ekran kartı MX450 ekran kartından yüzde 30 daha güzel sonuçlar almış. Üstelik güç tüketimi 18-20W aralığında iken. Tam güçte (30W) ekran kartının 50W GTX 1650 ile kapışacağı varsayım ediliyor. 

Zati birinci sızıntılardan bu yana giriş düzeyinin GTX 1650 üzere rakipler ile kapışacağı belirtiliyordu. Üst düzeyde RTX 3060 ve 3070 yanında RTX 3080 ekran kartı da kadraja girebilir. Şimdi şoför güncellemeleri tam olmadığı için ekran kartının vakit zaman gecikmeler yaşadığı not düşülmüş. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Ekran Kartı Haberleri
  • Intel Arc A350M testlerde nasıl?

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.