Intel Arc masaüstü ekran kartı ortaya çıktı


Intel’in Arc serisi taşınabilir ekran kartlarını tanıttığı aktiflikte masaüstü ekran kartlarına da kısa bir biçimde değindi. Görüntü olarak birinci ipuçlarını verdiği masaüstü Arc ekran kartları yaz aylarında piyasada olacak.

Intel Arc masaüstü ekran kartları

Nispeten ince ve kapalı bir profile sahip olan Intel Arc masaüstü ekran kartının Limited Edition olduğu not düşülmüş. Bu nedenle üst düzey ve sonlu sayıda üretilecek bir modele ilişkin olduğu varsayım ediliyor.

Intel Arc ekran kartları karşınızda

5 sa. evvel eklendi

Görüntüyü inceleyen kaynaklar 8 adet bellek devresi, 4 ısı borusu, 3 adet Display Port ve 1 adet HDMI port olduğunu fark etmişler. Ayrıyeten rastgele bir güç kontağı da bulunmuyor. Görsel son tasarım mı yoksa en son tasarım daha mı farklı olacak şimdilik bir bilgi yok.

Intel Arc mobill ekran kartları bu haftadan itibaren kademe kademe piyasaya çıkmaya başladı. Üst düzeylerin yaz aylarına gerçek piyasada olması bekleniyor. Muhtemelen birinci masaüstü ekran kartı da birebir devirde satışa çıkacak.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Ekran Kartı Haberleri
  • Intel Arc masaüstü ekran kartı geliyor

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.