Intel XeSS takviyeli birinci oyun DOLMEN olacak

Oyunlarda algoritma tabanlı ölçeklendirme yaparak daha kaliteli görseller elde edebilen Nvidia DLSS ve AMD FSR teknolojilerine rakip Intel XeSS teknolojisi de kısa müddet içerisinde kullanıma sunulacak.

DOLMEN bir prensip imza atıyor

20 Mayıs itibariyle PC, Xbox One, PS 4, Xbox Series X/S ve PS5 konsolları için satışa çıkacak olan DOLMEN, Intel XeSS dayanaklı birinci oyun unvanına sahip. Uyumlu Intel grafik ünitelerine sahip oyuncular yüksek ölçeklendirme teknolojisinin keyfine varabilecekler. Ayrıyeten uyumlu başka ekran kartları da muhakkak ölçekte bundan faydalanabilecek. Oyunun birinci gün yamasında Intel XeSS takviyesinin sunulacağı belirtiliyor.

DLSS’in rakibi Intel XeSS tezli geliyor: İşte ayrıntılar

1 ay evvel eklendi

Revion Prime ismindeki uzaylı dünyasında Dolmen ismindeki özel kristalleri aradığınız DOLMEN oyunu tek oyunculu rol yapma üslubunda hazırlanmış. Gelişmiş grafikler ile görsel şölen sunan oyun Nvidia DLSS 2.X ve AMD FSR 1.0 uyumlu. Yakın vakitte 2.0 sürümüne güncellenecek. Oyun Steam mağazasında 61TL olarak ön siparişe açıldı.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • DOLMEN oyunundan bir birinci

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.