Intel’in birinci madencilik yongaları 2022 sonunda geliyor

Ekran kartı dalında madencilik tesirleri devam ederken daldaki yarışa dahil olmayı planlayan Intel, birinci blok zinciri aygıtlarını yakında piyasaya sürecek. Şirketin hızlandırılmış bilgi süreç sistemleri ve grafik kısmının kıdemli lider yardımcısı Raja M.Koduri, yeni yongalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Watt başına tezli bir performans sunacak

Birtakım blok zincirlerinin muazzam derecede bilgi süreç gücü gerektirdiğinin farkında olduklarını söyleyen Koduri, güç açısından en verimli bilgi süreç teknolojilerini geliştirmeye odaklandıklarını lisana getirdi. Açıklamaların devamında yeni mimarinin tedarik zinciri üzerinde asgarî tesire sahip olması için küçük bir silikon üzerine uygulanacağını bildiren kıdemli lider yardımcısı, günümüz ekran kartlarına kıyasla watt başına 1000 kat daha uygun performans sunacaklarını söylüyor.

Rusya, Kripto Para Yasası Taslağı için Harekete Geçti

4 gün evvel eklendi

Yeni yongalar ile birlikte hızlandırılmış bilgi süreç sistemleri ve grafik iş ünitesi içinde yeni bir özel bilgi süreç kümesi da oluşturan Intel, birinci eserlerini Argo Blockchain, Block (eski ismiyle Square) ve Bitcoin madencilik şirketi GRIID Infrastructure‘a sunacak.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Intel, kripto dalına özel madencilik ekipmanı üretecek

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.