iPhone 14 Pro, 8 GB RAM ile gelebilir

Teknoloji devi Apple‘ın 2022 yılı sonunda tanıtacağı iPhone 14 modelleriyle ilgili sızıntılar devam ediyor. Bu defa de aygıtın muhtemel RAM ölçüsü hakkında bilgiler ortaya saçıldı.

Dev kameralı Nubia Z40 Pro’nun resmi imgeleri yayınlandı

20 sa. evvel eklendi

MacRumors‘ın haberine nazaran iPhone 14 Pro, 8 GB RAM‘e sahip olacak. Bellek bileşenlerinin şimdiden onaylandığı, tedarik zincirinin planlandığı ve yakında seri üretimin başlayacağı bildiriliyor. Evvelce iPhone modellerindeki azamî RAM ölçüsü 6 GB idi ve bu da iPhone 12 Pro ve 13 Pro modelleri için geçerliydi.

Çentik, yerini delikli ekrana bırakabilir

Haitong International Securities’den tedarik zinciri analisti Jeff Pu ise tıpkı bilgiyi doğruluyor. Çünkü bu gelişmeyi geçen yıl açıklamıştı.

Ayrıyeten iPhone 14 Pro’nun 48 megapiksellik bir kamera alacağı ve akıllı telefonun su geçirmezliğini artıracak olan eSIM‘e geçeceği doğrulandı. Yeni serinin dizaynında da değişiklikler olması bekleniyor. Çentiğin yerini, ön kamera yahut Face ID için bir yahut iki delik alabilir. Apple’ın önümüzdeki devirde, üst seviye modellerdeki RAM ölçüsünü artırmaya devam etmesi olası olarak görülüyor.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • iPhone 14 Pro, 8 GB RAM ile gelebilir

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.