iPhone 14 Pro’nun test süreci başladı: İşte mümkün tasarım

Taiwan Economic Times’ın hazırladığı rapora nazaran Apple’ın en büyük tedarikçilerinden olan Foxconn, iPhone 14 Pro‘nun test üretimine başlamış durumda. Foxconn’un iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinin test üretimini yapması beklenirken Apple’ın öteki tedarikçisi Luxshare‘in ise serinin iki alt modelinin testlerini gerçekleştirmesi bekleniyor.

iPhone 14 Pro, 8 GB RAM ile gelebilir

2 gün evvel eklendi

iPhone 14 Pro’nun tasarımı iPhone 4’ü hatırlatabilir

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modelleri bizlere eskiyi hatırlatabilir. Zira bu telefon modellerinde, iPhone 4’teki üzere birhoparlör ızgarası bulunabilir. Ayrıyeten daire halindeki ses açma kapama düğmeleri iPhone 14 serisiyle geri gelebilir.

iPhone 14 serisi, 6.1 inç ve 6.7 inç ekran büyüklüğüne sahip olan dört çeşit telefon modeliyle gelmesi bekleniyor. Fakat birinci olarak iPhone 12 serisiyle piyasaya sürülen 5.4 inç ekran büyüklüğne sahip iPhone Küçük‘lerin iPhone 14 serisinde olmayacağı çıkan söylentiler ortasında. Güncellenmiş bir dizaynın yanı sıra iPhone 14’ün 8K görüntü kaydı ve ultra geniş açılı lens üzere bir dizi kamera iyileştirmeleriyle gelmesi bekleniyor.

Ayrıyeten iPhone 14 serisi, şimdiye kadar ki iPhone’lardan daha yüksek bir performansla gelebilir. Zira söylentilere nazaran iPhone 14 serisinin en yüksek modeli 8 GB RAM’e sahip olabilir. Ayrıyeten Apple’ın eSIM teknolojisinin kullanımını artırmak gayesiyle iPhone 14 serisinde SIM kart yuvasına yer vermeyeceği de söylentiler ortasında.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • iPhone 14 Pro tasarımı tamamlandı: İşte beklenen tasarım

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.