iPhone 14 serisinin metal kalıpları sızdırıldı: İşte aygıtların boyutları

ShrimpApplePro sızıntı hesabı, tüm iPhone 14 serisi akıllı telefonların metal kalıplarına ilişkin birinci manzarayı Twitter’da paylaştı. Sızıntılara nazaran, metal kalıplar, kılıf üreticileri için tasarlanmış.

Tim Cook, App Store dışından uygulama yüklenmesini istemiyor

3 gün evvel eklendi

iPhone 14 serisinde, iPhone 14 küçük modelinin olmayacağı birçok kere söylenmişti ve bu fotoğrafla da doğrulanmış oldu. Bu yıl seride, ekranında iki delik bulunan 6.1 inç iPhone 14 Pro ve 6.7 inç iPhone 14 Pro Max ile çentikli ekranı koruyan 6.1 inç iPhone 14 ve 6.7 inç iPhone 14 Max‘i göreceğiz.

iPhone 14 Pro modellerinin kamera çıkıntısı fazla

Görsele bakılırsa, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerindeki kamera bloğu, mevcut iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max akıllı telefonlardan besbelli biçimde daha büyük olacak. Bunun nedeni 12 MP yerine yeni 48 MP ana kamera sensörünün kullanılması olabilir.

Öte yandan, sızdırılan bu metal kalıplar, teknoloji uzmanı Max Weinbach tarafından daha evvel yayınlanan CAD çizimleriyle büsbütün dengeli görünüyor. iPhone 14 ve iPhone 14 Max’in, A16 Bionic olarak tekrar isimlendirilecek olan A15 Bionic çiple geleceği söyleniyor. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ise yeni A16 Pro işlemciye sahip olacak.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • iPhone 14 serisinin metal kalıpları sızdırıldı

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.