iPhone SE 3 alternatifi Sony’den geliyor

Apple’ın iPhone SE serisini ısrarla sürdürmesi hala küçük ekranlı ve hatta Home tuşu olan akıllı telefonlara olan ilginin devam ettiğini gösteriyor. Sony de Xperia Ace bu ilgiden faydalanmakta kararlı.

Sony Xperia Ace 2022 ne vakit geliyor?

Akıllı telefon pazarında çok da âlâ işler yapamayan Sony’nin kompakt ölçülere sahip Xperia Ace serisini bu yıl güncelleyeceği argüman edildi. Xperia Ace 2022 yahut Xperia Ace 3 ismini alması beklenen telefon yeni iPhone SE 3 ile rekabete girecek.

Xperia 1 ii ve Xperia Pro Android 12’ye kavuştu

5 gün evvel eklendi

Xperia Ace 2022 modelinde 5.5 inçlik bir ekran olacağı söz ediliyor. Küçük ekran nedeniyle kasa kalınlığı 9.1mm düzeyine yükselmiş. Art kısımda 13MP çözünürlüğünde, ön kısımda da 8MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilecek.

4500mAh kapasiteli bir batarya taşıyacak Xperia Ace 2022 modelinin alt düzey bir Dimensity yonga seti sayesinde 5G özelliğine de kavuşacağı varsayım ediliyor. Elbette performans tarafında iPhone SE 3 ile müsabakası pek mümkün değil fakat uygun bir fiyat etiketi ile ilgi oluşturabilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Sony Xperia Ace 2022 neler sunacak?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.