iPhone SE 3 modeline ilgi beklentilerin altında

Birinci iki jenerasyonu epey değerli satış sayılarına ulaşan ve tüketicilerin hala küçük boyutlu fakat performanslı telefonlara ilgi duyduğunu net bir formda gösteren iPhone SE serisi bu yıl biraz beklentilerin altında kaldı.

iPhone SE 3 ilgi görüyor mu?

Ülkemizde de 10999TL düzeyinden başlayan iPhone SE 3 modeli 4.7 inçlik LCD ekran, Apple A15 Bionic, 12MP art kamera üzere özelliklerle geliyor. Apple tanıtım öncesinde iPhone SE 3 beklentilerini yükseltmiş ve üretim bantlarının kapasitesini arttırmıştı.

iPhone SE 3’ün pil kapasitesi netleşti: Evvelki modelden yüksek

4 gün evvel eklendi

Ne var ki tahlil uzmanı Ming Chi Kuo işlerin beklendiği üzere gitmediğini belirtiyor. Tüketicilerin ilgisi iddiaların altında kaldı ve iPhone SE 2022 modeline nazaran satış beklentilerinin de düşürüldüğü söz ediliyor.

Uzmanlar yavaş yavaş küçük ekranlı telefonlara ilginin azaldığını belirtiyor. Apple da bunun farkına varmış olacak ki iPhone 14 serisinde küçük modelinin rafa kalktığı duyumları gündeme gelmişti.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • iPhone SE 3 beklentileri karşıladı mı?

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.