iPhone SE 3’ün pil kapasitesi netleşti: Evvelki modelden yüksek

YouTube kanalı PBKReviews, üçüncü jenerasyon iPhone SE‘yi söktü ve aygıtın iç dizaynını 2020 iPhone SE ile karşılaştırdı. Her iki akıllı telefonun gövdesi tıpkı olmasına karşın iç bileşenleri farklılık gösteriyor.

Dünyanın en çok satan telefonu Samsung Galaxy A12 oldu

3 gün evvel eklendi

iPhone SE 3’ün pil kapasitesi ne kadar?

Farklı bir biçimde, yeni iPhone SE’nin pil kapasitesi eskisinden yaklaşık %10 daha yüksek. iPhone SE (2022) 2018 mAh pil kapasitesine sahipken, iPhone SE (2020) 1821 mAh pil kapasitesine sahip. Ayrıyeten yeni konnektör nedeniyle pilin evvelki modelden bir pil ile değiştirilmesi de mümkün değil.

Çağdaş bir akıllı telefonun sökülmesi için standart prosedür: yapıştırıcıyı yumuşatmak için kasayı ısıtmak, ekranı çıkarmak ve akabinde vidaları ve konnektörleri çıkarmaktır. Youtube kanalının belirttiği üzere iPhone SE 3, çok sayıda vida nedeniyle güç sökülüyor. Pili kasadan çıkarmak da güç bir süreç olarak değerlendirilmiş. Son olarak iPhone SE 3’ün onarılabilirlik puanının 10 üzerinden 5.5 olarak belirlendiğini de belirtelim.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • iPhone SE 3’ün pil kapasitesi netleşti: Evvelki modelden yüksek

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.