iPhone SE 3’ün teknik özellikleri, yaklaşan lansman öncesi sızdırıldı

Emniyetli Apple analistlerinden Ming-Chi Kuo, üçüncü kuşak iPhone SE için “tahminler” paylaşarak aygıt hakkında kimi yeni detaylar verdi.

Apple, iPhone 13 Pro ve Pro Max’i mor renkte piyasaya sürecek

19 sa. evvel eklendi

Kuo, iPhone SE 3‘ün mevcut SE modeliyle tıpkı dizayna, A15 Bionic işlemciye ve 5G irtibatına sahip olacağını argüman ediyor. Analiste nazaran, akıllı telefon mevcut 64GB ve 128GB varyantlarına ek olarak 256GB varyantı ile gelecek.

25 ila 30 milyon iPhone SE 3 sevkiyatı planlanıyor

Ayrıyeten Kuo, iPhone SE 3’ün şu renk seçenekleriyle geleceğini onayladı: beyaz, siyah ve kırmızı. Analist, üçüncü jenerasyon “iPhone SE”nin seri üretiminin bu ay başlayacağını ve Apple’ın 2022’de 25 ila 30 milyon adet sevkiyat yapmayı planladığını da kelamlarına ekledi. Yeni akıllı telefonun 8 Mart’ta tanıtılması bekleniyor.

TF International Securities analisti Ming-Chi Kuo’nun, ekseriyetle Apple’ın gelecek planlarına ait gerçek bilgiler verdiğini belirtelim. Kuo bu bilgileri ekseriyetle yatırımcılarla paylaşıyor lakin birinci defa Twitter üzerinden bu türlü bir bilgi paylaştı.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • iPhone SE 3’ün teknik özellikleri sızdırıldı

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.