iQOO Neo6 SE’nin batarya kapasitesi doğrulandı

iQOO‘nun yakında piyasaya süreceği yeni modeli iQOO Neo6 SE bugün bir açıklama ile karşımıza çıktı. iQOO Neo6 SE‘nin pili ve süratli şarj ayrıntıları bugün açıklandı. Gelin iQOO Neo6 SE’nin ayrıntılarına göz atalım.

[bkzdh=]

iQOO Neo6 SE 80W süratli şarj takviyesi ile geliyor

6 Mayıs‘ta resmi olarak tanıtılacak olan iQOO Neo6 SE, bugün batarya özellikleri ile karşımıza çıktı. Yapılan açıklama ile birlikte 4700mAh‘lik bir pil ile geleceği doğrulanan aygıt, günümüzdeki birçok aygıtla misal kapasiteye sahip bir batarya taşıyacak.

Bu batarya için 80W süratli şarj takviyesi de sunacak olan aygıt, rakiplerine nazaran daha süratli şarj olacak. Açıklamalara nazaran 30 dakikada %100‘e şarj oranına ulaşan bu pil, 26°C ortam sıcaklığında şarj sürenizin düşeceğini de sav ediyor. Son olarak yeniden açıklamalara nazaran Snapdragon 870 yonga seti ile gelecek olan aygıt, depolama tarafında ise 256GB UFS 3.1 diske sahip olacak. iQOO Neo6 SE’nin başka ayrıntıları ise 6 Mayıs’taki aktiflikte ortaya çıkacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • iQOO Neo6 SE’nin pil özellikleri doğrulandı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.