iQOO Neo6 SE’nin kamera özellikleri ortaya çıktı

iQOO, 6 Mayıs’ta yeni modeli iQOO Neo6 SE’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde aygıtın batarya ayrıntıları hazırlanmıştı. Artık ise aygıtın kamerası karşımızda. İşte iQOO Neo6 SE‘nin kamera özellikleri.

iQOO Neo6 SE’nin pil özellikleri doğrulandı

3 gün evvel eklendi

iQOO Neo6 SE, OIS’li 64MP’lik ana kamera ile gelecek

Bugün resmi olarak gelen açıklamalar iQOO Neo6 SE‘nin kamerasını ortaya koydu. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde iQOO, yeni modeli Neo6SE’nin bataryasını açıklamıştı. Yapılan açıklamada 80W süratli şarj takviyeli 4700mAh‘lik bir pili içerisinde taşıyacağı açıklanan iQOO Neo6 SE’nin artık ise kamerası karşımızda.

Yapılan açıklamaya nazaran iQOO Neo6 SE, 64MP‘lik OIS’li ana kameraya sahip olacak. Görünüşe göre halihazırda piyasaya sürülen iQOO Neo6 ile tıpkı kameraya sahip olacak olan iQOO Neo6 SE, piyasadaki birçok akıllı telefon modeli ile tıpkı kamera performansına sahip olacak. Son olarak iQOO Neo6 SE‘nin muhtemelen Snapdragon 870 yonga seti ile geleceğini de belirtmekte yarar var.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • iQOO Neo6 SE’nin kamera özellikleri ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.