Itopya Ankara Mağazası Şubat Ayında Hizmete Açılıyor

Itopya IT ve Gaming teknoloji eserlerin perakende satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere teknolojik tahlillerini 3. mağaza konsepti ile genişletmeye devam ediyor.

Müşterilerimize yaşattığımız tecrübeleri geliştirmek, yenilikleri ve teknolojiyi daha ulaşılabilir bir biçimde sunmak ismine Türkiye ‘nin başşehri Ankara’da 1.500m2 büyüklüğünde 3. Mağazamız, 2022 ‘nin birinci aylarında hizmete açılması planlanıyor.

MSI, ASUS, Gigabyte, Steelseries ve Razer üzere dünyanın en büyük ve önde gelen gaming markalarının deneyimleme stantlarının bulunduğu, İstanbul Acıbadem ve Beylikdüzü mağazalarından sonra, yeni mağazada da kullanıcı tecrübesi ön planda olacak formda markalara ilişkin eserlerin deneyimleme fırsatı bulunabilecek.

25 çalışanın istihdam edileceği mağazada, satış grubunun yanı sıra, müşterilerimizin dinlenmelerine imkân tanıyan kafetarya alanı ve satış sonrası oluşabilecek meselelere daha süratli ve yerinde tahlil sunabilmek ismine satış sonrası hizmet takımı de bulunuyor.

Türkiye’nin farklı kentlerine yapmayı planladığımız yatırımlarımız ile hem müşterilerimize daha yakın hizmet verebilmek hem de yatırım almamış %100 yerli sermayemizle 8 milyon TL’yi aşan yatırımı ile hem mağaza ağımızı genişletirken gittiğimiz bölgelere de yeni iş alanları sağlayarak bölgenin ekonomik yapısına da dayanak olma niyetindeyiz.

Itopya Hakkında Itopya IT ve Gaming eserlerin perakende satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere teknolojik tahliller sunan bir markadır. Birinci mağazasını Acıbadem’de açan Itopya, kısa müddet içerisinde ikinci şubesini de Beylikdüzü ilçesinde açtı. Memnun müşteri ve keyifli çalışma arkadaşı prensibiyle yola çıkan Itopya, her gün yenilenen kampanyalarıyla itopya.com üzerinden ziyaretçilerine en şimdiki eser gamını sunmaktadır.

Web: https://www.itopya.com/

Facebook: https://www.facebook.com/itopya

Twitter: https://twitter.com/itopyacom

Instagram: https://www.instagram.com/itopya

Youtube: https://www.youtube.com/itopya

Tiktok: https://www.tiktok.com/@itopya

Linkedin: https://tr.linkedin.com/company/itopya-com

  • Anasayfa
  • Internet
  • Öbür Haberleri
  • Itopya Ankara Mağazası Şubat Ayında Hizmete Açılıyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.