Itopya ‘dan Dizüstü Bilgisayarda Kategorisinde Büyük Atak

Bugüne kadar Hazır Bilgisayar Sistemleriyle isminden sıkça kelam ettiren Itopya, 2022 itibariyle odaklandığı komponent işinin yanında dizüstü bilgisayar kategorisinde de pazarın hakim oyuncuları ortasına yer almaya başladı.

Müşteri tecrübesini yıllarca hazır sistem, toplama bilgisayar üzere komponent odaklı modüllerde üst düzeylere taşıyan Itopya, çok kısa evvel yenilenen Acıbadem Mağazası ve geçtiğimiz ay açılan Ankara mağazası dahil, artık dizüstü bilgisayarlarının daha fazla sergilenecek alan bulmasıyla bu alana da kelam sahibi olmaya başladığını gösterdi.

Bilhassa MSI, Gigabyte ve Lenovo üzere kendi alanındaki Dünyada kendini kanıtlamış, güçlü oyuncu bilgisayar ve ekipmanları bulunan markalarla yola çıkan Itopya, çok kısa bir müddette dizüstü bilgisayarlara olan talebi mağazalarında konumlaması ve tecrübe alanı sunmasıyla, tercih noktalarından biri haline geldi.

Pandemi sonrası süreçte en dikkat çeken noktalardan birisi olan, mağazada eserlerin deneyimlenmesi ve kullanıcı odaklı online alışveriş tecrübesini hibrit olarak bir ortaya getiren Itopya, bugüne kadar sürdürdüğü geniş oyuncu ekipmanları portföyünü, dizüstü bilgisayar markalarının seçili ve rekabetçi eserleriyle de gelişletmeye devam ediyor.

İstanbul Acıbadem ve Beylikdüzü ve Ankara’da yeni açılan mağazasında deneyimleme imkanı bulabileceğiniz dizüstü bilgisayarları, esere hakim ve bilgili çalışanlarının takviyesi ile gereksiniminize nazaran bir tahlili kolaylıkla bulabilirsiniz.

Itopya Hakkında

Itopya IT ve Gaming eserlerin perakende satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere teknolojik tahliller sunan bir markadır. Birinci mağazasını Acıbadem’de açan Itopya, kısa mühlet içerisinde ikinci şubesini de Beylikdüzü ilçesinde açtı. Memnun müşteri ve keyifli çalışma arkadaşı prensibiyle yola çıkan Itopya, her gün yenilenen kampanyalarıyla itopya.com üzerinden ziyaretçilerine en yeni eser gamını sunmaktadır.

Web: https://www.itopya.com/

Facebook: https://www.facebook.com/itopya

Twitter: https://twitter.com/itopyacom

Instagram: https://www.instagram.com/itopya

Youtube: https://www.youtube.com/itopya

Tiktok: https://www.tiktok.com/@itopya

Linkedin: https://tr.linkedin.com/company/itopya-com

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • Itopya ‘dan Dizüstü Bilgisayarda Kategorisinde Büyük Atak

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.