Kamp ve karavan tatiline uygun Bluetooth hoparlör: JBL Clip 4

Çeşitli araştırmalara nazaran; pandemiden ötürü ortaya çıkan temkinli davranma gereksinimi, birçok insanın tatil alışkanlığında değişikliğe yol açtı. Önceye kıyasla daha fazla insan, kamp alanlarında ve bungalov meskenlerde kalmayı, karavanla seyahat etmeyi tercih ediyor.

Hoparlördeki klips büyük kolaylık sağlıyor

JBL Clip 4’ün klips özelliği bu tip tatiller için büyük kolaylık sağlıyor. Bu sayede kamp alanındayken kalın bir ağaç kısmına yahut karavanın dolabına takarak müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıyeten Clip 4’ü sırt çantanıza takarak Clip 4’ü taşıyabilir ve tabiat yürüşü, tırmanma, trekking üzere aktiviteler yaparken müzik keyfi yapabilirsiniz.

Kamp tatili ve tabiat yürüyüşleri için kullanılacak bir hoparlörün hem küçük boyutlara hem de uzun pil ömrüne sahip olması gerekir.  JBL Clip 4, 10 saate varan çalma müddeti sunarak beklentileri karşılıyor. Ayrıyeten tabiatla iç içe olunca su sıçramalarından, yağmurdan ve tozdan kaçış olmayacaktır. JBL Clip 4, IP67 sertifikalı suya ve toza güçlü yapıya sahip. Hoparlörün tasarım özellikleri kadar ses kalitesi de kıymetli. JBL Clip 4, JBL Yepyeni Pro Sound özelliğiyle başarılı ses tecrübesi sunuyor.

JBL Clip 4’ü 9 farklı renk seçeneğiyle teknoloji mağazaları ve e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Ses Sistemleri Haberleri
  • Kamp ve karavan tatili için Bluetooth hoparlör: JBL Clip 4

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.