Katlanabilir iPhone ne vakit çıkacak?

Evvelki kimi kestirimler, Apple’ın katlanabilir telefonunu en erken 2023 yılında çıkaracağı istikametindeydi. Fakat DSCC’nin hazırladığı rapor, katlanabilir iPhone’un tanıtımının daha ileri bir tarihte olacağını gösteriyor. Ayrıyeten Apple’ın, katlanabilir telefonlarına iPhone Flip biçiminde adlandıracağı da çıkan söylentiler ortasındaydı.

iPhone 14 Pro tasarımı tamamlandı: İşte mümkün tasarım

22 sa. evvel eklendi

Katlanabilir iPhone’ların tanıtımı 2025’e ertelendi

DSCC CEO’su Ross Young’un, katlanabilir telefonlar hakkında hazırladığı raporda, katlanabilir iPhone’un 2025’e ertelendiğini açıkladı. Daha evvelki söylentiler katlanabilir iPhone’ların 2023 yılında tanıtılacağı tarafındaydı. Bu iki yıllık gecikme ise Apple’ın, katlanabilir telefon kesimine girmek için pek de sabırsız davranmadığını gösteriyor.

Ayrıyeten kimi tezlere nazaran Apple, 20 inç ekran büyüklüğüne sahip katlanabilir dizüstü bilgisayarlar üzerinde de çalışıyor. Ross Young, bu aygıtın Apple için yeni bir eser kategorisi oluşturabileceğini ve çift kullanımlı bir eser olacağını söyledi. 360 derece notebooklar üzere katlandığında ekran olarak kullanılan bir notebook dizaynına sahip olması bekleniyor. Çift işlevli bu bilgisayarların 2026 yahut 2027 yılından evvel piyasaya sürülmesi beklenmiyor.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • Katlanabilir iPhone ne vakit çıkacak?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.