Kompakt tablet Realme Pad Küçük’ün resmi basın görselleri yayınlandı

Çinli üretici Realme yakında kompakt boyutlarda bir tablet piyasaya sürecek. Realme Pad Küçük olarak isimlendirilen modelle ilgili söylentiler bir müddettir gündeme meşgul ediyordu. Artık ise aygıtın resmi basın görselleri ortaya çıktı.

realme 9 4G ortaya çıktı

3 sa. evvel eklendi

Mavi ve gümüş renklerde sunulacak tabletin gövdesinin kalınlığı 7.6 mm, tartısı ise 372 gram olacak. Kompakt yapıda olan Realme Pad Küçük’ün tek ele sığdığı görülüyor. Aygıt 1340 × 800 piksel çözünürlüğe sahip 8.7 inç ekran ile karşımıza çıkacak.

Realme Pad Küçük hakkında neler biliyoruz?

Tabletin Unisoc T616 yonga setiyle geleceği bildiriliyor. Bu işlemciye büyük olasılıkla 3/4 GB RAM ve 32/64 GB depolama alanı eşlik edecek. Aygıtın LTE temas takviyesi ve 18 watt süratli şarj özellikli 6.400 mAh pil içereceği de notlar ortasında.

Realme Pad Küçük’ün art panelinde 8 megapiksel kamera bulunacağı söyleniyor. Ön kısmında ise 5 megapiksel selfie kamerası vazife yapacak. Tüm bu ayrıntıların netleşmesi ile birlikte yeni kompakt tabletin çok yakında resmiyet kazanması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Realme Pad Küçük’ün resmi basın görselleri yayınlandı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.