Konsolda PS5’e özel olan Forspoken’dan 4K oynanış görüntüsü geldi


Yayıncılığını Square Enix’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Luminous Productions’ın yaptığı açık dünya rol yapma oyunu Forspoken‘dan yeni oynanış görüntüsü geldi.

Tanınan taşınabilir oyun Pokemon GO artık büsbütün Türkçe

15 sa. evvel eklendi

Forspoken, 24 Mayıs 2022’de PlayStation 5 ve PC için çıkış yapacak. Oyunun her iki platformda da fiyatı 699 TL. Oyunun bahsi geçen görüntülerini ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Forspoken Oynanış Görüntüsü

Forspoken, hoş ve zalim Athia topraklarına götürülen New York’lu genç Frey’in seyahatini anlatıyor. Meskenine dönmenin yollarını arayan Frey, yeni edindiği sihirli güçleriyle geniş toprakları aşmak ve devasa canavarlarla savaşmak zorunda.

Hoş Lakin Zalim Bir Açık Dünya –

Son teknolojiyle hayata getirilmiş, göz alıcı grafiklere sahip muazzam görüntülere ve enteresan yaratıklara mesken sahipliği yapan geniş Athia diyarlarını keşfet.

Özelleştirilebilir Büyü Cephanesi –

Süratli ve heyecan verici ya da stratejik ve temkinli üzere farklı oyun biçimleri sunan çok çeşitli güçlü yetenekleri kullanarak ürkütücü canavarlarla yüzleş.

Sezgisel, Büyüyle Zenginleştirilmiş Parkur –

Duvarları aş, kanyonları geç, baş döndüren yüksekliklerden atla ve geniş topraklarda koş. Frey’in eşsiz yetenekleri açık dünyayı çarçabuk arşınlayabilmesini sağlar.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Forspoken’dan 4K oynanış görüntüsü geldi

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.