Kullanıcılar yenilenmiş GTA 5’i beğenmedi: Dolandırıcılık

Geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan PlayStation 5 ve Xbox Series için GTA 5‘in güncellenmiş versiyonu, Metacritic‘te oyuncular tarafından tenkit yağmuruna tutuldu ve çok düşük bir puan aldı.

Take-Two’nun raporuna nazaran GTA 6 2024’te çıkacak

6 gün evvel eklendi

Haberin yazıldığı sırada oyunun Metacritic üzerindeki reytingi Xbox Series X ve PS5 sürümleri için sırasıyla 2.2 ve 2.3 puandı. Oyuncuların ana şikayeti, Take-Two‘nun yeni sürümü yalnızca fiyatsız bir yama yayınlamak yerine tam teşekküllü bir proje olarak (indirimli bir fiyata da olsa) satmaya karar vermesi. Kullanıcıların birçok, oyundaki grafik iyileştirmelerinin, bunun için para ödemeye değmediği konusunda hemfikir.

40 dolar ödemeye değmiyor

Durumdan şad olmayan oyunculardan birinin yorumu ise şu formda: “Gülünç bir para dolandırıcılığı. Grafik iyileştirmeleri küçük. Yeni bir şey yok. Tıpkı oyun, lakin daha yüksek çözünürlük ve kare süratiyle. Bu bir remaster bile değil, yalnızca para isteyen bir yama! Oyuna sahip olsanız bile, yeni bir sürüm için ödeme yapmanız gerekecek! Yazık!

GTA 5‘in yeni jenerasyon sürümünün PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsolları için 15 Mart tarihinde, 40 dolarlık fiyat etiketiyle satışa çıktığını da belirtelim.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • Kullanıcılar yenilenmiş GTA 5’i beğenmedi: Dolandırıcılık

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.