Le Mans dizaynından ilham alan realme Buds Air 3 duyuruldu

Realme bir yandan dünyanın en süratli şarj olan akıllı telefonunu tanıtırken öteki yandan Le Mans araçlarından ilham aldığı yeni tam kablosuz kulaklığını duyurdu. realme Buds Air 3 yine gürültü engelleme ile geliyor.

realme Buds Air 3 özellikleri ve fiyatı

realme Buds Air 3 tam kablosuz kulaklık modeli Le Mans dizaynından ilham alan çift şerit ile bezenmiş. Kutu özel bir kaplama ve +UV spreyleme sürecinden geçmiş. Kulaklık ve kutu koyu mavi renge sahip.

Realme Buds Air 3’ün ayrıntıları sızdırıldı

5 gün evvel eklendi

10mm dinamik Bass Boost LCP şoför barındıran kulaklık 88ms üzere çok düşük gecikmelerde ses üretebiliyor. Çift mikrofon ise 42 desibele kadar derin deniz olarak tanımlanan bir gürültü engelleme özelliğine sahip. Bu sistem dünyanın birinci Rheinland yüksek performans gürültü engellemesi sertifikasını elde etmiş. İstenirse dışarıdaki sesler de alınabiliyor.

Tek şarj ile 5.5 saate kadar gidebilen kulaklık, kutusu ile 30 saate uzuyor. ANC açık iken yüzde 25 civarı bir kayıp yaşanıyor. 10 dakikalık şarjda ise 100 dakikalık müddet elde ediliyor. IPX5 ile su sıçramalarına güçlü olan realme Buds Air 3 kulaklık modeli 63$ fiyat etiketine sahip fakat birinci haftaya özel 9$ indirim yapılıyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • realme Buds Air 3 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.