League of Angels: Chaos, Hem Android Hem de iOS’ta Yayında!

1 Nisan’daki global çıkışından sonra YOOZOO Games’in fantezi aksiyon MMORPG oyunu League of Angels: Chaos, 160’tan fazla ülke ve bölgede oynandı. Hem Google Play hem de App Store tarafından önerilen oyun, oyunculara taşınabilir aygıtta üstün bir RPG tecrübesi sunmak için tasarlandı.

Cennet ile dünyanın yaratılmadığı ve kaosun karar sürdüğü vakitlerde rablerin hükümdarı Zeus, kehanetinde ilahların alaca karanlığının geldiğini öğrendi. Buna karşı koyamayınca gücü sihirli kutu tarafından yutuldu ve Zeus şeytanın kölesi oldu. Tüm dünya felaket hâldeydi. Dünyayı kurtarmanın tek yolu, çekilen acılar ve şeytani niyetlerin sihirli kutunun içerisinde mühürlenmesiydi.

Ana karakter olarak oyuncular, bu kritik anda büyük sorumluluk taşıyor. Oyuncular League of Angels: Chaos ile Pandora’nın Kutusu’nun tesirlerine karşı bağışıklığı olan kutsal ve mert meleklerin yardımıyla sihirli kutuyu mühürlemek için maceraya atılabiliyorlar.

Birbirinden Yetenekli 3 Efsanevi Sınıf

Oyunda her biri kendi yetenek setine ve oyun üslubuna sahip, Şövalye, Büyücü ve Okçu olmak üzere üç farklı sınıf bulunuyor.
 

Şövalye sınıfı gurur ve örgütünün muzaffer olması için savaşan adalet savunucusu olarak yer alıyor. İki elinde devasa kılıçlar taşıyan Şövalye, savaş alanında bir çelik ve mevt fırtınası kadar güçlü bir sınıf olarak oyunda yer alıyor.
 

Büyücü sınıfı parmak uçlarıyla ilkel kuvvetleri denetim edebilen bir element ustası olarak yer alıyor. Kuşaklar boyunca aktarılmış bilgilere sahip olan Büyücü, düşmanlarına yıkıcı büyülerle saldırabiliyor.
 

Okçu sınıfı maksadı asla ıskalamayan ölümcül nişancı sınıfıdır. Kadim elfler tarafından eğitilen Okçu’nun yay konusundaki ustalığı ile rabler bile uzunluk ölçüşemiyor.

Gerçek Gücü Ortaya Çıkarmak için Melek Çağır

Oyunda her Melek, savaşın seyrini değiştirebilecek fevkalade yeteneklere sahip. Hücum, Savunma ve Dayanak odaklı İlahi Kutsamalar, savaşa yeni stratejiler de ekliyor.

İttifak Savaşı: Çapraz Sunucu Fethi
 

Oyuncular, işbirliği yapılan Baskınlara katılabilir, güçlü İttifaklara girebilir, Çapraz Sunucu savaş alanlarında çarpışabilir ve sunucuları için zaferler kazanabilirler. Tek başına yahut yoldaşları ile birlikte etkileyici bir savaş tecrübesi yaşayabilir ve harika muharebelerde savaşabilirler.

Şampiyon Olmak için Ekipman Üret
 

Oyunda ekipman setleri ve Kutsal Silahlar üzere çeşitli ekipmanlar bulunuyor. Bu ekipmanlar üretim ve geliştirme ile mükemmelliğe ulaşıyor. Oyuncular Efsanevi Ekipman üreterek ve Set özelliklerini yükselterek savaş alanında karar sürmek için güçlerini artırabilirler.

Sınırsız Ticaret ve Ayrıntılı Planlama
 

Oyunda yer alan Müzayede Konutu’nda oyuncular istedikleri üzere ticaret yapabiliyorlar! Burada harika ekipmanlar bulabilir yahut piyasa ile uğraşarak kâr yapabilirler. Oyunda rakiplerin önüne geçmek için kaynak idaresini dikkatlice planlamak gerektiği de unutulmamalı.

Otomatik İlerleme: Ganimet, Ganimet ve Daha Çok Ganimet
 

Oyunda yer alan Otomatik Mod’da bulunan tüm Zindanlar, Boss’lar ve Baskınlar dolu dolu ışıltılı ganimetler sunuyor. Böylelikle oyuncular Otomatik Mod ile parmaklarını bile oynatmadan karakterlerini geliştirebiliyor! Otomatik Mod, oyuncuların telefonlarına erişemedikleri anlarda bile oyunda ilerlemelerini mümkün kılıyor. League of Angels: Chaos’u çabucak buradan indir ve efsanevi savaşa sen de katıl. Oyun hakkında daha fazla bilgi için toplumsal medya hesaplarını takip edebilirsin.

FB: https://bit.ly/LoA-Chaos-FB

FB Kümesi: https://bit.ly/LoA-Chaos-FBgroup

Discord: https://bit.ly/LoA-Chaos-Discord

Instagram: https://bit.ly/LoA-Chaos-Ins
 

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Bir efsane olmak için meleklerle maceraya atıl!

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.