Lego Harika Mario prensesine kavuştu

Pandeminin başlarında Bluetooth özellikli Üstün Mario karakteri ile yeni bir devrin kapısını açan Lego, yavaş yavaş koleksiyonu büyütmeye devam ediyor. Muhteşem Mario geçen yıl Luigi karakterine kavuşmuştu. Bu yıl da Princess Peach karakteri koleksiyona katıldı.

Lego Princess Peach geliyor

Lego Princess Peach karakteri tekrar Lego Harika Mario ve Luigi setleriyle birebir yapıyı paylaşıyor. Göğüs kısmında LED ekran çeşitli animasyonlar gösterirken ayrıyeten gözleri de minik LED ekranlardan oluşuyor.

Lego Sonic the Hedgehog seti karşınızda

2 ay evvel eklendi

Kare kodlu Lego modüllerinde puanlar ve çeşitli güçlendirmeler alabilirken bunları taşınabilir uygulamadan takip edebiliyorsunuz. Uygulama olmadan da LED ekranlarında animasyonları yansıtabiliyor.

Lego Princess Peach karakteri yalnızca başlangıç setinde mevcut. Öteki tüm setler bu başlangıç setine bağlı ve ekstra Princess Peach karakteri kutudan çıkmıyor. Lego Princess Peach başlangıç seti 60$ fiyat etiketine sahip. Frozen Tower ve Cat Peach kıyafeti barındıran set 80$. Big Spike’s Cloudtop Challenge, Peach’s Castle, Yoshi’s Gift House ve Goomba’s Shoe setleri de tekrar prensesi destekleyecek. Tüm setler 1 Ağustos tarihinde piyasada olacak.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • Lego Princess Peach seti geliyor

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.