Lenovo Legion M600s Qi oyuncu faresi duyuruldu

Oyunculara yönelik argümanlı akıllı telefon ve tablet modellerini duyuran Lenovo aksesuar tarafını da boş geçmedi. Lenovo Legion M600s Qi kablosuz oyuncu faresi hafifliğe ve performansa odaklanıyor.

Lenovo Legion M600s Qi özellikleri ve fiyatı

Lenovo Legion M600s Qi oyuncu faresi 75g yüke sahip ve yüzde 100 Teflondan imal edilmiş ayaklar ile neredeyse sürtünmesiz bir kullanım sağlıyor. Bataryayı çevreleyen koruma dönüştürülmüş plastik gereçten imal ve ısıya sağlam.

Lenovo ThinkVision M14d tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

21 sa. evvel eklendi

Pixart 3370 sensörü 19000 DPI hassasiyet düzeyi sunarken optik mikro sağ ve sol tuşlar da 80 milyona kadar basış ömrüne sahip. İlişki ise kayıpsız 2.4GHz ve Bluetooth ile sağlanıyor. Ayrıyeten USB Tip-C yuvası üzerinden kablo ile kullanırken şarj da olabiliyor. Tekrar Qi kablosuz şarj istasyonları ile de kullanılabiliyor.

Batarya 2 saatte şarj olurken uzun kullanım müddetlerine imza atıyor. 10 dakikalık şarj ile de 10 saate kadar kullanım elde ediliyor. Lenovo Legion M600s Qi kablosuz oyuncu faresi için 100 Avro fiyat mevcut ve Haziran ayında satış başlayacak.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • Lenovo Legion M600s Qi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.