Lenovo P620 Workstation birinci Ryzen Threadripper 5000 PRO işlemcili iş istasyonu oldu

AMD ile özel bir iş iştiraki olan Çinli Lenovo, Ryzen Threadipper PRO serisini birinci sefer kullanma hakkına sahip. Zen 3 çekirdekli yeni Ryzen Threadripper 5000 PRO işlemciler de birinci defa Lenovo P620 Workstation modelinde yer alacak.

Lenovo P620 Workstation neler sunuyor?

Lenovo P620 Workstation kesimde Ryzen Threadripper 5000 PRO işlemcileri birinci defa sunan iş istasyonu oldu. Genelde bu özel paydaşlık uzun bir mühlet devam ediyor ve sonrasında Threadripper PRO başka müşterilere de sunuluyor.

IdeaCentre 5 17IAB7 özellikleri belirli oldu

1 ay evvel eklendi

Lenovo P620 Workstation modeli 5 farklı Ryzen Threadripper PRO 5000WX işlemci ile büyük bir esneklik sunuyor. Evvelki jenerasyona nazaran yüzde 25’e kadar performans artışı sağlanıyor. 2 adede kadar Nvidia RTX A6000 ekran kartının yer aldığı seçeneklerde 1TB’a kadar RAM ve 20TB’a kadar depolama bulunuyor.

10GB Ethernet ile temas tarafında da argümanlı olan iş istasyonu Windows 11 dayanağı de sunuyor. Lenovo P620 Workstation için birinci müşteri DreamWorks Animation stüdyoları oldu. Ay sonunda iş istasyonu satışa başlayacak.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Kasa Haberleri
  • Ryzen Threadripper 5000 PRO işlemcili Lenovo P620 Workstation duy

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.