Lenovo Slim 7 Pro X dizüstü en performanslı taşınabilir işlemciler ile geliyor

Firmanın premium düzeydeki dizüstü modellerini barındıran Lenovo Slim serisi hafifliğe ve verimliliğe odaklı iki yeni üyesinin yanında performansı düşünen profesyoneller için de iki yeni üyesini tanıttı. 

Lenovo Slim 7 Pro X özellikleri ve fiyatı

Lenovo Slim 7 Pro X serisi performans arayan profesyonel kullanıcılar için geliyor. Lenovo Slim 7 Pro X modeli AMD Ryzen 6000HS Creator serisi işlemciler ile donatılmış. Lenovo Slim 7i Pro X modeli ise on ikinci jenerasyon Intel H işlemciler barındırıyor. Geçen yıla nazaran performansları da artıyor. 

Yoga Slim 7i Carbon tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 gün evvel eklendi

İki modelin ortasındaki tek fark işlemci seçenekleri diyebiliriz. 14.5 inçlik IPS LCD ekranında 3072×1920 piksel çözünürlük sunan dizüstü modelleri 120Hz tazeleme suratına sahip. sRGB renk gamının tamamını kapsayan ekranda dokunmatik opsiyonu sunulmuş. TÜV sertifikalı mavi ışığı engelleme özelliği de mevcut. Kasa 1.6Kg yükünde. 

32GB’a kadar çift kanal LPDDR5 RAM, 1TB’a kadar PCIe Gen 4 SSD, Nvidia GeForce RTX 3050 ekran kartı, 70Wh batarya, Thunderbolt 4 takviyesi, USB Tip-A portu ve HDMI 2.0 portu biçiminde özellikleri olan seride Lenovo Slim 7 Pro X modeli 1499$ düzeyinden  başlarken Lenovo Slim 7i Pro X modeli de 1699$ düzeyinden başlıyor. 
 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Dizüstü Bilgisayarlar Haberleri
  • Lenovo Slim 7 Pro X tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.