Lenovo yeni oyuncu kasasını duyurdu

Legion markasıyla oyuncu ekipmanları bölümünde kendisine hisse arayan Lenovo başka taraftan standart serilerinin içerisine de oyuncu eserleri yerleştiriyor. IdeaCentre serisi yeni oyuncu kulesine kavuştu. 

IdeaCentre 5 17IAB7 özellikleri neler?

Lenovo IdeaCentre 5 17IAB7 ismindeki yeni kule tipi bilgisayar kasası firmanın oyuncu kule serilerine eklenecek. İşlemci tarafında yalnızca Intel işlemciler, grafik tarafında ise AMD ve Nvidia seçenekleri yer alıyor. 

Lenovo ThinkBook Plus özellikleri açıklandı

1 ay evvel eklendi

Intel Core i7-12700 işlemcisine kadar on ikinci kuşak model seçeneği sunan kasada AMD Radeon RX 6500XT, RX 6400, Nvidia GeForce RTX 3060, RTX 3060 Ti, GTX 1660 MUHTEŞEM ve GTX 1650 seçenekleri mevcut. 

DDR4 bellek takviyesi olan kasada bir adet M.2 SSD ve iki adet 3.5 inç yuva yer alıyor. Kasada minimal bir tasarım yer alırken ön kısımda mavi ışık şeridi mevcut. Ayrıyeten çeşitli USB girişleri de yerleştirilmiş. IdeaCentre 5 17IAB7 için şimdi bir fiyat açıklanmadı. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Kasa Haberleri
  • IdeaCentre 5 17IAB7 özellikleri muhakkak oldu

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.