Lenovo yeni taşınabilir monitörünü duyurdu

Son periyotta mevcut bilgisayar sistemlerinin yanına koymak üzere harici monitör modelleri tanınan olmaya başladı. MWC 22 fuarında da farklı modellere rastlamak mümkün. ThinkVision M14d monitör bunlardan birisi.

ThinkVision M14d özellikleri ve fiyatı

Lenovo ThinkVision M14d taşınabilir monitör kurumsal tarafa hitap ettiği için klâsik modellerden farklı bir tasarımı var. Girişlerin olduğu stand 90 derecelik açı ile geriye hakikat uzanıyor. Bu da taşınabilirlik tarafında biraz soru işareti uyandırıyor.

ThinkPad X1 Extreme artık çok güçlü

18 sa. evvel eklendi

14 inçlik 2240×1400 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan monitör 60Hz tazeleme suratı ve 6ms reaksiyon mühleti sunuyor. USB Tip-C girişleri üzerinden temas sağlanırken 65W güç transferine da imkân tanınıyor.

Harici bir USB Tip-C güç adaptörüne muhtaçlık duyan monitör 600 gram tartıya sahip. Ayrıyeten Lenovo Display Control Centre yazılımının şimdilik Windows 11 dizüstü modellerinde çalışmadığı da not düşülmüş. Lenovo ThinkVision M14d monitör modeli 299$ fiyat etiketi ile satılacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Dizüstü Bilgisayarlar Haberleri
  • Lenovo ThinkVision M14d tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.