Lenovo YOGA 7000 akıllı projeksiyon aygıtı tanıtıldı

Bu ay içerisinde YOGA serisine ilişkin pek çok dizüstü modelini tanıtan Lenovo’nun projeksiyon aygıtı tarafında da bir sürprizi vardı. Lenovo YOGA 7000 akıllı projeksiyon aygıtı üst düzey özelliklerle geliyor.

Lenovo YOGA 7000 neler sunuyor?

Lenovo YOGA 7000 akıllı projeksiyon aygıtı 0.47 inçlik DMD büyük uzunluk optik ayna yongası ile geliyor. Osram’ın 4 lambalı LED ışık kaynağı ile desteklenen projeksiyon aygıtı 2400 ANSI Lumen parlaklık bedeli sunuyor.

Lenovo Yoga Slim 9i tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 hf. evvel eklendi

Oval bir gövde yapısına sahip olan aygıtın havacılık sınıfında alüminyum alaşımdan imal edildiği belirtiliyor. Lens kapağı otomatik olarak açılırken ses efektli bir ortam ışığı da mevcut. Optik yakınlaştırma özelliği ise uzaklaştırma yahut yakınlaştırma esnasında manzara kaybını engelliyor.

VIFA sinema ses özelliği iki adet 10W bağımsız rubidyum manyetik şoförlerden takviye alıyor. Ayrıyeten bağımsız bir Bluetooth ses modu bulunuyor. Akıllı derinlik algılama sistemi, lazer odaklama, akıllı mani tespiti ve akıllı ekran ayarlama üzere yardımcı işlevleri olan Lenovo YOGA 7000 akıllı projeksiyon aygıtı önümüzdeki günlerde satışa sunulacak.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Projeksiyonlar Haberleri
  • Lenovo YOGA 7000 tanıtıldı: İşte özellikleri

About admin

Check Also

AYA NEO Slide klavyesi ile geliyor

Bilgisayar pazarında artan ilgiye istinaden üreticiler de taşınabilir Windows oyun konsollarında vites arttırıyor. AYA NEO bu yıl 3 farklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.