LG dev ekranlı OLED oyuncu monitörünü duyurdu

Bilhassa fiyat düzeylerinin biraz daha esnek olduğu oyuncu monitörü sınıfında büyük ekranlı OLED eserleri daha fazla görüyoruz. LG UltraGear serisi bu sınıftaki modellerinin sayısını giderek arttırıyor.

LG UltraGear 48GQ900 özellikleri neler?

LG UltraGear 48GQ900 adındaki yeni oyuncu monitörü 48 inçlik 4K OLED ekrana sahip. Çok daha kaliteli görseller sunan monitör DCI-P3 renk gamının yüzde 98.5’ini kapsıyor. 1ms reaksiyon mühleti olan monitör epey ince bir profile sahip.

LG’den OLED ekran rekoru

1 ay evvel eklendi

10-bit renk ve HDR takviyesinin yanında HDMI 2.1 üzerinden 120Hz düzeyine kadar değişken tazeleme suratları sunuluyor. Dahili hoparlör ve art kısımda aydınlatma bölgeleri oyuncular için ağır bir tecrübe sunacak.

Bu modelin yanında LG UltraGear 27GQ50F-B 27 inçlik VA panel ve LG 24GQ50F-B VA panel oyuncu monitörleri de 165Hz tazeleme suratı, AMD FreeSync Premium, 250 nit parlaklık pahası üzere özelliklerle gelecek. Yıl içerisinde ayrıntılar ortaya çıkacak.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • LG UltraGear 48GQ900 tanıtıldı: İşte özellikleri

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.