LG yeni taşınabilir ekranını duyurdu

Son periyotta taşınabilir monitör konseptinin giderek yaygınlaştığını görüyoruz. Pek çok üretici büyüyen pazardan hisse kapabilmek ismine yeni modeller piyasaya sürüyor. LG Gram serisi buna son örnek. 

LG Gram +View özellikleri ve fiyatı

LG Gram +View ismiyle tanıtılan taşınabilir monitör modeli 16 inçlik 2560×1600 piksel çözünürlüğünde IPS panele sahip. İnce ekran kenarlarına sahip olan LG Gram +View rakiplerine nazaran biraz daha büyük bir yapıda. 

LG Gram 17 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 hf. evvel eklendi

170 derecelik görüş açısına sahip olan ekranda 60Hz tazeleme suratı ve 3ms reaksiyon müddeti yer alıyor. Parlama ve mavi ışık engelleme özellikleri olan ekranda 2 adet USB Tip-C portuna yer verilmiş ve bir tanesi gerekli ilişkiyi sağlıyor. Hoparlör olmadığı için sese harici kaynak gerekiyor. 

Daha çok gündelik ofis işlerine odaklanan LG Gram +View monitör modeli 670 gram tartıya sahip. Stand ile birlikte 990 gram oluyor. LG Gram +View taşınabilir monitör modeli 349$ fiyat etiketi ile satılacak. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • LG Gram +View tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.