M2 çipli 13 inç MacBook Pro’nun çıkış tarihi sızdırıldı

Apple’ın önümüzdeki ay gerçekleşeceği düşünülen lansmanında, 5G’li A15 Bionic çipe sahip iPhone SE ve iPad Air modellerinin tanıtılması bekleniyordu. Fakat yeni gelen sızıntı bilgiler M2 çipli MacBook Pro modelinin de tanıtılacağı istikametinde. Birtakım söylentiler şuan satılmakta olan M1 Pro ve M1 Max işlemcili MacBook ile dizaynın misal olacağını söylemekteydi. Lakin yeni gelen sızıntı bilgiler bu doğrultuda değil.

2022 iPhone SE 3 ne vakit çıkacak? İşte tarih

1 hf. evvel eklendi

Eskiye dönük dizaynıyla M2 çipli MacBook Pro

Gelecek ay düzenlenmesi beklenen lansmanda, M2 çipli 13 inç MacBook Pro’nun da tanıtılacağı ve tasarımı hakkında eskiye dönük ve şık bir tasarım ile geleceği söylentiler ortasında. Evvelki MacBook Pro’larda yer alan TouchBar’ın geri dönmesi ve evvelki modellerin sahip olduğu ince gövde dizaynının da geri gelmesi bekleniyor.

13 inç MacBook Pro, genel olarak M1 çipli modelle emsal özellikler ile geleceği çıkan sızıntı bilgiler ortasında. MacBook Pro’nun M2 çipi dışında özelliklerinde ufak iyileştirmelerin yapılması bekleniyor. 60 Hz ekran tazeleme süratiyle gelmesi beklenen modelin ProMotion ekrana sahip olmayacağı da söylentiler ortasında.

Söylentilere nazaran lansmanda MacBook Pro’nun yanı sıra yeni bir Mac Küçük‘nin de tanıtılacağı düşünülüyor. Tanıtılması beklenen Mac Küçük hakkında şimdi ayrıntılı bir bilgi bulunmamakta. Lakin 8 Mart‘ta gerçekleşmesi beklenen lansman ile daha ayrıntılı bilgiler edinebileceğiz.

  • Anasayfa
  • Apple
  • Mac / iMac / Macbook / Mac Küçük Haberleri
  • M2 çipli Macbook Pro ne vakit çıkacak?

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.