Mac küçük evrim geçirdi: İşte yeni Mac Studio

Apple’ın Peek Performance ismindeki Bahar etkinliğinde Mac ailesi de performanstan nasibini aldı. Apple M1 yonga setini geliştirici biçiminde da olsa birinci kullanan eser durumundaki Mac küçük değerli bir güncelleme alıyor.

Mac Studio özellikleri ve fiyatı

Yeni Mac Studio bir müddettir internete sızdırılan Apple’ın yeni eseri. Aslında Mac küçük modeline bir ayrım yapıldı diyebiliriz. Mac Studio artık daha güçlü işlemciler ve biraz daha uzun bir kasa yapısıyla ağabey pozisyonuna geçiyor.

Apple M1 Ultra tanıtıldı: İşte özellikleri

15 dk. evvel eklendi

Mac Studio firmanın yeni Apple M1 Max ve Apple M1 Ultra yonga setleriyle destekleniyor. Böylelikle Mac Pro modeline bile baş tutacak bir performansa ulaşabiliyor. En zirvede 20 işlemci çekirdeği ve 64 grafik çekirdeği, ayrıyeten 128GB toplam bellek ve 2.5TB/s bant genişliği sunuyor.

Genişleme yuvaları tarafında Thunderbolt 3, USB Tip-C, SD kart yuvası, HDMI ve 3.5mm jak girişi yer alıyor. 4 adede kadar Pro Display XDR monitör bağlamak mümkün. Aygıt 128GB bellek ve 8TB depolamaya kadar seçenekler sunacak. Mac Studio 1999$ ve 3999$ olarak iki seçenek halinde geliyor. 

  • Anasayfa
  • Apple
  • Mac / iMac / Macbook / Mac Küçük Haberleri
  • Mac Studio tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.