MacBook Air bu yıl dizaynını değiştiriyor

Apple’ın Peek Performance ismindeki aktifliği biraz daha masa üstü sistemlere yönelik oldu ve beklenen MacBook tanıtımları gerçekleşmedi. Kaynaklar yılın ikinci yarısına yanlışsız MacBook Air modelinde tasarım değişikliği bekliyor.

Yeni MacBook Air 2022 neler sunacak?

Apple yakın kaynaklardan Ming-chi Kuo, MacBook Air 2022 modelinin biraz daha MacBook Pro şeklinde keskin sınırlara sahip olacağını belirtiyor. Kasa biraz daha ince yapıya kavuşurken birebir vakitte hafifliyor. Ayrıyeten renk seçenekleri de geliyor.

Mac Studio tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 gün evvel eklendi

Başka bir bilgi ise yonga seti ile ilgili. Apple M1 yonga setinden çok M2 yonga setini temel alacağı tez ediliyor. Bu noktada daha özelleştirilmiş bir Apple Silicon yongası mı karşımıza çıkacak bilinmiyor.

MacBook Air 2020 modeli Apple M1 yonga seti ile Kasım 2020 tarihinde piyasaya çıkmıştı. Bu bakımdan MacBook Air 2022 modeli de muhtemelen Ekim ayında tanıtılacak Kasım ayında piyasaya sürülecek.

  • Anasayfa
  • Apple
  • Mac / iMac / Macbook / Mac Küçük Haberleri
  • MacBook Air 2022 orijinal bir dizaynla gelecek

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.