MagSafe Battery Pack artık 7.5W şarj ediyor

Apple’ın birinci MagSafe aksesuarları ortasında yer alan lakin düşük güç transferi nedeniyle kullanıcılar tarafından eleştirilen MagSafe Battery Pack taşınabilir şarj istasyonu merakla beklenen güncellemesini aldı. 

MagSafe Battery Pack güncellendi

Apple’ın kablosuz şarj transferini 5W ile sınırladığı devirlerde üretildiği için MagSafe Battery Pack şarj istasyonu da 5W güç pahasına sahipti. Sonradan hudut değişti ve 15W düzeyine kadar kapsamı genişletildi. MagSafe Battery Pack için de güncelleme gereği doğdu. 

Apple Silicon fikri nasıl ortaya çıktı?

1 gün evvel eklendi

Son yazılım güncellemesi ile birlikte MagSafe Battery Pack artık 7.5W kıymetine ulaşabiliyor. Bu da yüzde 50 artış demek. iPhone 12 ve iPhone 13 sahipleri artık biraz daha süratli kablosuz şarjın keyfini çıkarabilecekler. Aksesuarı telefonunuza bağladığınız anda güncelleme başlayacak. Kullanıcılar Ayarlar kısmından aksesuarın 2.7.b.0 sürümüne yükseltilip yükseltilmediğini denetim edebilirler. 
 

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • MagSafe Battery Pack şarj suratı arttı

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.