Makyajlı 2022 Volkswagen Lavida’nın örtüsü kaldırıldı

Volkswagen, Çin’deki en güçlü silahlarından biri olan Lavida’yı yeniledi. SAIC-Volkswagen iştirakinde üretilen üçüncü kuşak Volkswagen Lavida makyajlandı. Yenilenen Volkswagen Lavida, versiyona nazaran iki farklı yüze sahip olacak.

Makyajlı Volkswagen Lavida’nın iç ve dış tasarımı yenilendi

Dizayna baktığımızda 2022 Volkswagen Lavida’nın daha büyük bir ön panjura sahip olduğunu görüyoruz. MQB temelli modelin daha çağdaş LED farlara, yeni hava girişlerine ve daha fazla krom süslemeye sahip olduğunu da söylemek mümkün. Star Edition ismi verilen versiyon ise daha farklı panjur tasarımı, daha sportif tamponu ve karartılmış farlarıyla farklı bir yüz sunuyor.

2022 Dünyada Yılın Arabası Ödülü’nde finalistler belirli oldu

5 sa. evvel eklendi

Profil görünümü değişmeyen makyjlı Volkswagen Lavida’nın yeni tasarım jantları dikkat çekiyor. Artta ise yeni grafiklere kavuşan LED stoplar, uzunluktan boya uzanan reflektör ve krom ayrıntılar göze çarpıyor. Star Edition versiyonunda bunlara ek olarak yan ayna kapakları ve tavanla uyumlu parlak siyah bir lip spoyler bulunuyor.

Makyajlı Volkswagen Lavida’nın iç yeri da yenilenmiş. Ortada tablet ekran formunda konumlandırılan büyük multimedya ekranı, şoförün önünde de yeni dijital gösterge paneli bulunuyor. Direksiyon simidinin de yenilendiği sedan modelde, Star Edition versiyonuyla birlikte siyah deri döşeme, kırmızı dikişler ve havalandırma menfezlerindeki kırmızı ayrıntılar da devreye giriyor.

Birinci sefer 2008’de satışa sunulan ve 2018’de üçüncü kuşağına geçiş yapan Volkswagen Lavida, 5 milyondan fazla satış adediyle şirketin Çin’deki en tanınan sedan modellerinden biri. Makyajlı Lavida’nın nisan ayında 2022 Pekin Araba Fuarı’nda görücüye çıkarılması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Araba Teknolojileri Haberleri
  • Makyajlı 2022 Volkswagen Lavida’nın örtüsü kaldırıldı

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.