Marvel sineması Doctor Strange 2’den yeni bir fragman geldi: Sevilen karakter dönüyor


Marvel kozmosunun 2022 yılında en çok beklenen sinemalarından birisi olan Doctor Strange 2′den geçtiğimiz saatlerde yeni bir fragman paylaşıldı.

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisinden birinci fragman geldi

5 sa. evvel eklendi

Paylaşılan fragmanın birinci fragmanla büyük oranda farklı olduğunu görebiliyoruz. Ayrıyeten fragmanda sevilen bir karakterin de döndüğünü görebiliyoruz. Görmekten çok duyabiliyoruz desek daha yanlışsız olur. X-Men sinemalarından tanıdığımız Profesör X’in yani Patrick Stewart’ın sesini fragmanda duyabiliyoruz. Böylelikle daha evvel söylentisi çıkan Profesör X’in sinemada bulunma duruma da onaylanmış oldu. Lakin büyük ihtimalle kendisi öteki bir cihandan gelmiş olacak.

Ayrıyeten fragmana genel olarak baktığımızda Disney Plus’ta yayınlanan What If…? animasyonundan birçok benzeri sahne içerdiğini görebiliyoruz. Bu yüzden Doctor Strange 2 öncesinde What If…? izlemek hakikat bir tercih olabilir.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness, 6 Mayıs 2022‘de vizyona girecek. Sinemanın direktörlüğünü Sam Raimi üstleniyor. Oyuncu takımında ise şimdilik Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams ve Benedict Wong bulunuyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Fragman

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness’tan yeni fragman

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.