Merakla beklenen Baldur’s Gate III’ün tam sürümü 2023’te çıkış yapacak


Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Larian Studios’un yaptığı sıra tabanlı açık dünya rol yapma oyunu Baldur’s Gate 3’ten hoş haber geldi.

Tam Sürüm 2023’te

Geçtiğimiz saatlerde oyuun geliştiricisi olan Larian Studios, 2019’da oyunun duyurulmasından bu yana şu ana kadar neler olduğuyla ilgili bir görüntü paylaştı. Görüntü içerisinde oyunun beklenen tam sürümü için de hoş bir haber geldi. Görüntüye nazaran oyunun tam sürümü 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak. Ne yazık ki net bir tarih verilmedi.

Uncharted yaratıcısından yeni bir Star Wars oyunu geliyor

3 gün evvel eklendi

Baldur’s Gate III katiyetle Divinity 2’nin de akabinde oyuncuların daha da ilgisini çeken bir oyun oldu. Oyunun erken erişim sürümü de kusurlarına karşın büyüklüğünü, kalitesini ve emeği kanıtladı. Oyuna geçtiğimiz yıl gelen Türkçe altyazı takviyesi de hakikaten bizler için büyük ve hoş bir haber. Umuyoruz ki oyunun tam sürümü de en az erken erişim sürümü kadar keyifli olur. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasını burada bulabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Baldur’s Gate III’ün tam sürümü 2023’te çıkış yapacak

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.