Merakla beklenen diziden makûs haber: The Last of Us 2023’e kaldı

PlayStation’ın sevilen oyunlarından olan The Last of Us’ın bildiğiniz üzere bir dizisi geliyor. Çekimleri şu anda devam eden diziden de geçtiğimiz saatlerde makus bir haber geldi. 

Tanınan oyun serisi BioShock’un sineması geliyor

10 sa. evvel eklendi

Çekimleri şu sıralar devam eden ve 2022’nin Temmuz ayına kadar devam edecek olan The Last of Us dizisinin 2022 yılında yayınlanması bekleniyordu. Ancak HBO baş içerik sorumlusu Casey Bloys, Deadline’a verdiği bir demeçte dizinin 2023’te yayınlanacağını söyledi. Ne yazık ki net tarih hala aşikâr değil.

Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dog’un kreatif direktörü Neil Druckmann ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin birlikte üstlenecek. Dizinin müziklerini ise oyunun da müziklerini yapan Gustavo Santaolalla yapacak. Dizi, HBO’da yayınlanacak.

Dizinin şu ana kadar belirli olan oyuncu takımı şöyle: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene),Anna Torv (Tess), Nico Parker (Sarah), Jeffrey Pierce (Perry), Con O’Neill (Bill) ve Murray Bartlett (Frank). Dizinin setinden daha öncesinde gelen görselleri aşağıdaki galeri kısmında bulabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • The Last of Us dizisi 2023’te yayınlanacak

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.