Merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk resmi posterler paylaşıldı

Bildiğiniz üzere Amazon, Amazon Prime Video için yüksek bütçeli bir Yüzüklerin Efendisi dizisi geliştiriyor. Geçtiğimiz saatlerde de diziden ilk resmi posterler paylaşıldı.

Dying Light 2 – inceleme

9 sa. önce eklendi

Paylaşılan görsellerde karakterleri görüyoruz ve her birinin elinde karakterin kim olduğuyla ilgili bir nesne bulunuyor. Ne yazık ki karakterlerin yüzleri gözükmüyor ancak ellerindeki nesnelerden kim oldukları rahat bir şekilde tahmin edilebiliyor. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Duyuruya göre dizinin orijinal ismi The Lord of the Rings: The Rings of Power olacak. Ülkemizdeki ismi ise Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri olacak. Daha önce de açıklandığı gibi dizi evrendeki İkinci Çağ döneminde geçecek. Yüzüklerin dövülmesi, Karanlık Lord Sauron’un yükselişi ve Númenor’un destansı hikayesi gibi İkinci Çağ’daki birçok önemli konuyu işleyecek. Dizi, 2 Eylül 2022’de Amazon Prime Video üzerinden yayınlanacak.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk resmi posterler paylaşıldı

About admin

Check Also

Minik Hyundai Casper’ın ticari versiyonu da çıktı: Casper Van

Hyundai Casper, Koreli üreticinin en küçük crossover modeli olarak tanıtılmıştı. Şimdi de bu şirin modelin Casper Van isimli ticari ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.