Mercedes-Benz Türk Ventures müracaatları devam ediyor

2017 yılında StartUP programı ile Türkiye’nin yenilikçi kalkınmasına takviye vermeye başlayan Mercedes-Benz Türk, “Mercedes-Benz Türk Ventures” ismini verdiği fon ile verdiği bu takviyesi 2022’de daha odaklı ve daha uzun soluklu bir yatırım programına dönüştürdü.

Mercedes-Benz Türk’ün 2021 yılında gerçekleştirdiği teşvikli AR-GE harcamalarının yüzde 2’sini yenilikçi teşebbüslere aktaracak olan fon, Türkiye’deki teşebbüs ekosistemine yatırım yaparken, şirketin gücünü ve imkanlarını mobilite dünyasını değiştirecek teşebbüslere açıyor.

Artık telefon numaranızı Google sonuçlarından kaldırabileceksiniz

23 sa. evvel eklendi

Türkiye’de şurası pazara çıkmış yahut çıkma basamağındaki teşebbüsler ile teknoloji geliştirme bölgelerinde konseyi teknopark firmaları ve THS 6 düzeyindeki teşebbüslerin iştirakine açık olan Mercedes-Benz Türk Ventures x Fark Labs Tekmer Hızlandırma ve Yatırım Programı için müracaatlar 8 Mayıs 2022 gece yarısına kadar kabul edilecek.

Programa müracaat yapmak isteyen teşebbüsler müracaatlarını https://www.farklabs.com/mbtventures adresi üzerinden online olarak gerçekleştirebiliyor. Mayıs ayı sonunda sonuçlanacak ön elemeyi geçen startuplar altı hafta sürecek eğitim ve mentorluk programına katılacaklar. Programı takiben Temmuz ayında gerçekleştirilecek Bootcamp ve Demo Day’in akabinde yatırım yapılacak teşebbüsler belirlenecek.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Öteki Haberleri
  • Mercedes-Benz Türk Ventures müracaatları devam ediyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.