Meta, Facebook ve Instagram’a üç boyutlu reklamlar ekleyecek

Metaverse planları doğrultusunda ismini Meta olarak değiştiren Facebook, toplumsal medya platformlara üç boyutlu reklamların eklenmesini içeren yeni bir paydaşlık muahedesi imzaladı.

Metaverse’e olan yatırımlar devam ediyor

Routers tarafından bildirilenlere nazaran ABD merkezli bir arttırılmış gerçeklik şirketi olan Vntana ile yapılan yeni muahede, markaların kendi eserlerini üç boyutlu olarak Instagram ve Facebook’a yüklemelerine müsaade verecek. Bununla birlikte Vntana entegrasyonu ile reklama dönüştürülecek bu eserler, masaüstü yahut taşınabilir uygulamalar üzerinden etkileşimli olarak incelenebilecek.

Facebook şifrelerini çalan uygulama 100 bin kere indirildi

3 gün evvel eklendi

Yeni paydaşlığın ”metaverse” evreninde gösterilecek reklamlar için birinci adım olma niteliği taşıdığını söyleyen Vntana CEO’su Ashley Crowder, “Çevrimiçi reklamlardaki 3D ve AR teknolojisi, dijital tüketicilerle ilişki kurmak isteyen markalar için bir sonraki sınırdır ve meta bilgi dünyasına atılan şahane bir birinci adımdır” kelamlarını lisana getirdi.  

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Facebook ve Instagram’a üç boyutlu reklamlar geliyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.