Microsoft Activision Blizzard oyunlarının PlayStation’a gelmeye devam edeceğini açıkladı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay sürpriz bir formda Microsoft, Activision Blizzard’ı satın alacağını duyurdu. Bu muahedenin akabinde da Activision Blizzard oyunlarının PlayStation’a gelip gelmeyeceği merak edildi. Husus hakkında da Microsoft’tan resmi bir açıklama geldi.

Activision Blizzard Oyunları PlayStation’a Gelecek

Microsoft’un lider yardımcısı olan Brad Smith, geçtiğimiz saatlerde paylaştığı bir blog yazısında Activision Blizzard’ın oyunlarının PlayStation’a gelmeye devam edeceğini söyledi. Hatta daha öncesinde çıkan söylentilere de karşılık olarak oyunların, mutabakatların bitiminden sonra da gelmeye devam edeceğini söyledi.

Assassin’s Creed’in yeni oyunundan birinci bilgiler geldi

18 sa. evvel eklendi

Xbox lideri Phil Spencer’ın akabinde bu ikinci resmi açıklama pozisyonunda lakin tekrar de bu açıklamalara mutlakmış gözüyle bakmamakta yarar var. Daha öncesinde birebiri Bethesda satın alımında da oldu ve Starfield, Xbox ve PC’ye özel olarak geliyor. Kısaca bu açıklamaların gerçekliğini vakit gösterecek diyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Microsoft onayladı: Activision Blizzard oyunları PS’e gelecek

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.