Microsoft Build 2022 geliştirici konferansının tarihi açıklandı

Yazılım devi Microsoft bu yılki Build 2022 geliştirici konferansının 24 – 26 Mayıs tarihleri ortasında düzenleneceğini duyurdu. Aktiflikle ilgili bilgiler resmi internet sitesinde yer aldı ama şu an için Build 2022 ile ilgili çok fazla ayrıntı yok.

Chrome 100 yayınlandı: Yeni logo kullanıma sunuldu

7 sa. evvel eklendi

Geliştirici konferansı dijital ortamda gerçekleştirilecek. İştirakin fiyatsız olacağı aktiflik için kayıtlar Nisan ayı sonunda başlayacak. Pandemi birçok ülkede biraz daha “sakin” seyretse de Microsoft konferansı fizikî formatta yapmanın hakikat olmadığını düşünüyor.

Kimi pazarlara özel içerikler de sunulacak

Build 2022’de gerçekleştirilecek oturumların programı şimdi açıklanmadı lakin konferansın evvelki yıllardakiyle tıpkı doğrultuda ilerlemesi mümkün görünüyor. Birinci olarak, Microsoft CEO’su Satya Nadella‘nın sunumu ile bir açılış konuşması gerçekleşecek.

Tüm kıymetli haberlerin aktifliğin bu kısmında duyurulması bekleniyor. Akabinde Windows, Edge, Azure, Visual Studio vb üzere eserlerdeki çeşitli yeni özellikleri kapsayan teknik oturumlar yapılacak. Konferansta ayrıyeten birtakım pazarlara özel içerikler de sunulacak.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Başka Yazılım Haberleri
  • Microsoft Build 2022 geliştirici konferansının tarihi açıklandı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.