Microsoft CEO’su Satya Nadella’nın oğlu Zain, 26 yaşında hayatını kaybetti

Microsoft İdare Heyeti Lideri ve CEO’su Satya Nadella’nın oğlu Zain Nadella, 26 yaşında hayatını yitirdi. Serebral palsi hastası olarak dünyaya gelen Zain, yaşadığı müddet boyunca Seattle Children’s çocuk hastanesi’nde tedavi gördü.

Realme Book Prime tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

3 sa. evvel eklendi

Zain Nadella’nın vefatı haberi Microsoft tarafından şirket çalışanlarına gönderilen bir e-posta ile duyuruldu. Satya Nadella, Microsoft’ta vazifeye geldiği 2014 yılından bu yana engelli bireylere hitap eden eserler geliştirmeye ihtimam göstermişti.

“Neşeli kişiliği ile hatırlanacak”

Seattle Children’s hastanesinin CEO’su Jeff Sperring mevzuyla ilgili yaptığı açıklamada “Zain her vakit kusursuz müzik zevki, kocaman gülümsemesi ve ailesine ve onu seven herkese getirdiği sevinç ile hatırlanacak” dedi.

Nadella ailesi geçen yıl, nörobilim ve akıl sıhhati alanındaki araştırmalarını desteklemek için Seattle Children’s hastanesine 15 milyon dolar gibi yüklü ölçüde bir bağışta bulunmuştu.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows Haberleri
  • Microsoft CEO’su Satya Nadella’nın oğlu Zain, 26 yaşında öldü

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.