Microsoft, Windows 11’deki güncelleme kelamını tutmadı, kullanıcılar sıkıntıdan çıktı

Gelen bilgilere nazaran Windows 11 kullanıcıları, Microsoft’un vaat ettiği üzere yeni işletim sistemindeki güncellemelerin yüklenme sistemini kolaylaştırmadığından şikayetçi durumdalar. Kullanıcılara nazaran Microsoft hiçbir değişiklik yapmadı.

Tinder Avcısı servetinin kaynağını açıkladı

1 gün evvel eklendi

Microsoft’un yazılım güncellemelerini hızlandırma vaadinden bahsediyoruz. Daha evvel şirket temsilcileri, yeni Windows 11’in yine tasarlanmış bir güncelleme suram sistemi aldığını, böylelikle kullanıcıların büyük güncellemelerin kurulumunu fark etmeyeceğini sav etmişti. Microsoft, güncelleme paketlerinin birkaç defa sıkıştırılacağını ve heyetimin bilgisayarı kesintiye uğratmadan art planda gerçekleşeceğini belirtmişti.

Güncellemenin ne vakit biteceği belirli değil

Lakin, her şey o kadar toz pembe değil. Windows 11 için birinci büyük güncellemenin dağıtımından sonra, kullanıcılar Windows 10 ile neredeyse hiçbir fark olmadığını gördüler. Bilgisayar hala güncellemeyi uzun mühlet indiriyor, akabinde işletim sisteminin çalışmasını durduruyor ve çok uzun bir mühlet güncellemeyi yüklemeye devam ediyor.

İşin en can sıkıcı tarafı ise heyetimin ne vakit tamamlanacağının büsbütün bilinmemesi. (10 dakika yahut bir saat içinde.) Bütün bunlar, Microsoft’un evvelki vaatleriyle büsbütün çelişiyor. İşleri biraz hızlandırmanın bir yolunu bulan kullanıcılar, tahlil yollarını başka topluluk üyeleriyle paylaştı ve beklediğiniz üzere tahlil her zamankinden daha kolay!

Bir nvme m.2 SSD alın. Windows güncellemelerim daha ben su içmeyi bile bitirmeden yapılıyor lol.”

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows Haberleri
  • Microsoft, Windows 11’deki güncelleme kelamını tutmadı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.