Microsoft, Xbox için Mandalorian oyunu üzerinde çalışıyor olabilir

Sony’nin Knights of the Old Republic Remake’ini duyurması ile dikkatler Playstation üzerine çekilmişti. Görünüşe nazaran Microsoft, Xbox için de bir Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor.

Mandalorion oyunu, MMORPG olabilir

Oyun dünyasında sızıntıları ile bilinen Nick Baker, Microsoft’un gelecek planları hakkında yeni bilgiler paylaştı. Microsoft, geçtiğimiz aylarda Zenimax Online Studios’ı satın almıştu. Baker’a nazaran Microsoft, Zenimax’e bir MMORPG geliştirme vazifesini vermiş durumda. Ayrıyeten Baker, Xbox için bir Mandalorian projesi varlığını da belirtmiş durumda. Zenimax Studios, Elder Scrolls Online üzerinde uzun mühlet çalıştı bu nedenle firmaya MMORPG oyun vazifesi verilmesi mantıklı görülüyor.

Öbür bir kaynak olan Skullzi’ye nazaran ise bu geliştirilen MMORPG oyunu Xbox’a özel olacak. Her ne kadar Microsoft, özel oyunlar konusunda Sony hadar agresif olmasa da kimi oyunlar sadece Xbox’a gelecek. EA Games’in Star Wars oyunlarına özel hakkını kaybetmesinden beri Ubisoft dahil birçok firma kendi Star Wars projelerini duyurmuştu. Görünüşe nazaran Microsoft da Star Wars projesi geliştirmeyi düşünüyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Xbox için Mandalorian oyunu geliyor olabilir

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.