Millenicom’da 100 Mbps fiber internet 99,90 TL

Türkiye’deki internet servis sağlayıcılarının rekabeti son devirde hayli kızışmış durumda. Meskene internet bağlatmak istediğinizde çok sayıda İSS firması olduğunu ve bunlar ortasından seçim yapmanın güç olduğunu göreceksiniz. Bu içeriğimizde Millenicom’un öne çıkan özelliklerinden bahsediyoruz.

Millenicom, müşteriye tek seçenek sunmak yerine çok seçenek sunarak müşterinin bütçesine ve muhtaçlık duyduğu sürate nazaran paket seçimi yapmasına imkan tanıyor. Taahhütsüz ve esnek yapısıyla kolaylık sunuyor.

İster taahhütsüz ister 12 ay taahhütlü olarak abone olabiliyorsunuz. Taahhütsüz aboneler dilediği vakit internet hizmetini iptal etme rahatlığına sahip olurken taahhütlü aboneler ise kontrat müddeti boyunca sabit fiyat garantisi elde ediyor.

Ayda 89,90 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

Millenicom ayda 89,90 TL’den başlayan fiyatlarla kotasız ve limitsiz internet sunuyor. Tüm paketlerinde hiçbir bâtın kota yahut hudut bulunmuyor. Adresinde fiber altyapı bulunan aboneler fiber internet keyfinden faydalanabiliyor.  10 Mbps’den 100 Mbps sürate kadar altyapınıza uygun sürate nazaran fiyatlandırma yapıyor. 100 Mbps suratındaki yüksek süratli internet paketi 99,90 TL üzere epey rekabetçi bir fiyata sunuyor.

Fiber internet aboneleri düşük gecikme ve yüksek upload suratından faydalanıyor. 10 Mbps sürate kadar upload suratı elde edilebiliyor.

Whatsapp dayanak sınırı ve Ulaşılabilir Davet Merkezi

Millenicom’un öne çıkan özelliklerden biri de müşteri hizmetlerine kolay ulaşım imkanı. Millenicom müşterileri, rastgele bir sorun yaşadığında yahut sorularına karşılık bulmak istediğinde Millenicom’un davet merkezini arayarak müşteri temsilcisine bağlanabiliyor. Sıkıntınızı botlara değil, müşteri temsilcisine anlatıyor. Sesli görüşme yerine yazılı görüşmeyi tercih edenlerdenseniz WhatsApp üzerinden de dayanak alabilirsiniz. Forumumuzdaki Millenicom ana konusu üzerinden de firma yetkililerine ulaşabilmeniz ve probleminize tahlil bulabilmeniz mümkün oluyor.

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-100-mbps-ye-kadar-fiber-fiyatini-dusurdu-99-90-tl–147978728

1 Ay Denemesi Parasız

Şayet Millenicom abonesi olmak istiyorsanız lakin başınızda kuşku varsa 1 Ay Denemesi Ücretsiz (Beğenmezsen Paran İade) kampanyası sayesinde Millenicom’u fiyatsız olarak deneyebilirsiniz.

Adresinizde en fazla kaç Mbps suratında internet sunulduğunu ve fiber internet bulunup bulunmadığını Millenicom web sitesindeki altyapı sorgulama kısmından sorgulayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: https://www.milleni.com.tr

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Operatörler – Kurumsal Haberler Haberleri
  • Millenicom’da 100 Mbps fiber internet 99,90 TL

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.